אסף מישר שמאי מקרקעין

שמאות מקרקעין לדירות, נכסים, מסחר, תעשייה וכו'

שמאי מקרקעין בחיפה

שמאי מקרקעין בחיפה

במקרים רבים או נזקקים לעזרתו של שמאי מקרקעין בחיפה. אם תרצו כמה דוגמאות, למשל כאשר נרצה למכור את הדירה ואיננו בטוחים כיצד לתמחר אותה; אנו חוששים שאולי נמכור אותה במחיר נמוך ממה שהיא שווה באמת… במקרה שכזה נוכל לפנות לשמאי מקרקעין בחיפה ולבקש ממנו לבצע עבורנו הערכת שווי דירה. השמאי ישקלל את כל הגורמים המשפיעים על ערך הנכס ויעניק לנו דוח מפורט על ערכה של הדירה.

דוגמה אחרת יכולה להיות כאשר אנו ממשים את הנכס ונדרשים לשלם היטל השבחה בסך עשרות אלפי שקלים. אם נראה לנו שהסכום מוגזם, או אפילו אינו מוצדק, אנו צריכים לפנות לשמאי מקרקעין בחיפה על מנת שיעזור לנו וייצג אותנו בפני ועדת הערער.

ואפשר להמשיך ולתת לכם עוד דוגמאות לנסיבות בהן נצטרך שמאי מקרקעין וחשיבות עבודתו. אך מה שברור מכל הדוגמאות הוא שבכולן לעבודתו של שמאי המקרקעין ישנה חשיבות גדולה והיא בעלת משמעויות משפטיות. כמו כן בדרך כלל סכומי כסף לא מבוטלים מונחים על הכף - לכן כאשר אנו צריכים את שירותיו של שמאי מקרקעין בחיפה, עלינו לבחור אותו בקפידה.כיצד נבחר שמאי מקרקעין?

חבר בלשכת שמאי המקרקעין - כאשר אנו מחפשים שמאי מקרקעין בחיפה, כדאי לנו להעדיף שמאי החבר בלשכת שמאי המקרקעין. הלשכה היא גוף המאגד את רוב שמאי המקרקעין בישראל. הלשכה עורכת ימי עיון וכנסים ונוקטת בפעולות שונות על מנת לקדם את המקצוע לטובת הצרכנים. הלשכה מכתיבה סטנדרטים ומקדמת אתיקה מקצועית. זכרו גם שתחום השמאות הוא תחום דינמי המשתנה כל כל הזמן בעקבות חקיקה ורגולציה, הלשכה היא מקור למידע ושיתופי פעולה בתחום.

ניסיון - ברור שנרצה שמאי מקרקעין בחיפה בעל ניסיון. כמו בכל תחום הניסיון מבטיח לנו רמה גבוהה יותר של שירות. אך כאשר מדובר בשמאות מקרקעין, לא רק שנחפש משרד בעל ניסיון, נרצה גם ניסיון ספציפי בתחום. למשל יתכן ששמאי אחד מתמחה בתחום של התחדשות עירונית, אחר בתחום הנדל“ן המסחרי; חפשו שמאי מקרקעין בחיפה המתמחה בתחום הרלוונטי עבורכם, או משרד שמאות מקרקעין הכולל צוות מקצועי ובין תחומי.

התמחות באזור הגאוגרפי - בכל הנוגע לשמאות מקרקעין ישנם הרבה משתנים סביבתיים אשר צריך לקחת בחשבון כאשר מחשבים את ערך הנכס, כמו למשל תכניות פיתוח עירוניות; תשתיות עירוניות, עורקי תחבורה בעיר ועוד מאפיינים רבים. אם אתם צריכים שמאי מקרקעין בחיפה, ישנו יתרון למי שמכיר את העיר ואת מאפייניה - מי שמכיר את תכניות ההתחדשות העירונית של העיר, את הפרויקטים המתכוננים ועוד.

צריכים לערער על שומת היטל השבחה? נזקקים לבטוחות לאשראי (על פי תקן 19)? - אם אתם נזקקים לשירותי שמאות מקרקעין בחיפה, אנו במשרד שמאות המקרקעין של אסף מישר נשמח להעמיד לשירותכם את הצוות המקצועי והמנוסה שלנו.

צלצלו אלינו